Karlsborgs Plåtproduktion Svenska Norsk

Contact - Karlsborgs Plåtproduktion

Peter Eklund Peter Eklund
CEO, design and sales
peter@karlsborgsplatproduktion.se
Phone: +46 505 177 44
Fredrik Blomberg Fredrik Blomberg
Design and sales
fredrik@karlsborgsplatproduktion.se
Phone: +46 725 51 40 49
Niclas Gustavsson Niclas Gustavsson
Production manager
niclas@karlsborgsplatproduktion.se
Phone: +46 505 177 43
Eva Lundén Eva Lundén
Economy & Logistics
eva@karlsborgsplatproduktion.se
Phone +46 505 177 40
Michael Nilsson Michael Nilsson
Marketing and sales
michael.nilsson@karlsborgsplatproduktion.se
Phone +46 505 131 50
Phone: +46 505 131 50
Fax: +46 505 127 55

Address
Flygfältsvägen 29
546 30 KARLSBORG
SWEDEN

Order
order@karlsborgsplatproduktion.se

View larger map
 
Send Request